Aktualności

Czwarte urodziny Żłobka Miejskiego w Poniatowej

Dzisiaj, 7 lutego, radosne maluszki, dumne opiekunki i pozostali pracownicy Żłobka, przebrani w bajkowe stroje, przywitali burmistrza Poniatowej Pawła Karczmarczyka, zastępcę Anetę Poniatowską, dyrektor Przedszkola Miejskiego w Poniatowej Annę Bartoś oraz zastępcę dyrektora Przedszkola Annę Karczmarczyk z okazji czwartych urodzin Żłobka Miejskiego w Poniatowej.

Dzieci wraz z Paniami przygotowały piękny występ artystyczny, zapraszając do zabawy przybyłych gości. Jak na urodziny przystało, nie zabrakło urodzinowego tortu z musików, które dzieci uwielbiają oraz rozpakowywania prezentów otrzymanych od gości.

Żłobek Miejski jest pierwszym w gminie obiektem, który zapewnił najmłodszym mieszkańcom naszej gminy możliwość rozwoju, a rodzicom możliwość podejmowania zobowiązań zawodowych. Jest miejscem postrzeganym przez wszystkich jako azyl, gdzie w spokoju, z zaangażowaniem kadry, dzieci rozwijają się i bezpiecznie spędzają czas.

Pan burmistrz dziękując za zaproszenie pogratulował Pani Grażynie Długosz-Grecko dyrektor Żłobka, wspaniałego zespołu, który z wielką troską, dbałością i kreatywnością realizuje zadania z zakresu opieki nad dziećmi do lat 3, złożył serdeczne gratulacje życząc dalszych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.