Aktualności

Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK

Szanowni Państwo!

Na prośbę Targów Lublin S.A. przekazujemy informację dotyczącą organizowanej Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK, która odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2024 r.

ZOOPARK to wydarzenie dla całych rodzin. Jest poświęcony nie tylko prezentacji poszczególnych gatunków zwierząt, lecz także edukacji w obszarze różnorodności fauny i flory, wzbudzeniu pasji hobbystycznej, a także wzbogaceniu wiedzy dotyczącej prawidłowego wychowania i pielęgnacji swoich pupili jak również kształtowaniu świadomości wśród najmłodszych, że opieka nad zwierzakami to odpowiedzialnie zadanie.

Zoopark to wydarzenie, które gromadzi entuzjastów, pasjonatów oraz wszystkich, którzy kochają zwierzęta. Można tu spotkać przeróżne gatunki zwierząt – zarówno zwierzęta krajowe, jak i egzotyczne, poznać ich zwyczaje, a także dowiedzieć się, jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację i żywienie swojego pupila. Swoją wiedzą podzielą się osoby specjalizujące się w dziedzinach takich jak behawiorystyka zwierząt, weterynaria czy ekologia. Podczas wydarzenia będzie także możliwość spędzenia aktywnego czasu w strefie edukacyjno-animacyjnej, a dodatkowo będzie można znaleźć wszystkie artykuły i akcesoria dla swojego zwierzaka. Wizyta na ZOOPARKu to także doskonały pomysł na spędzenia czasu wolnego z rodziną i tworzenie rodzinnych wspomnień.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: https://zoopark.targi.lublin.pl/pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/299297926422594