Aktualności

Przedstawienie pt. ,,Opowieść wigilijna” – KGW ,,Odnowa” w Kolonii – Szczuczki

„Magicznych spotkań czas…”

Dzisiaj, 28 stycznia br., w remizie OSP Szczuczki Kolonia odbyło się przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”, które zaprezentowały panie z KGW „Odnowa” w Szczuczkach Kolonii wraz z dziećmi. Wśród zaproszonych gości obecni byli: zastępca burmistrza Poniatowej Aneta Poniatowska, proboszcz parafii Kraczewice Ks. Jerzy Wesołowski, mieszkańcy Szczuczek Kolonii oraz pobliskich sołectw.

Akcja zaprezentowanego przedstawienia rozegrała się w „Kantorze u Wąska”, gdzie dla głównego bohatera liczyła się tylko praca i zarobek. Nie interesował go los innych, uboższych od niego. Magia Świąt Bożego Narodzenia sprawiła, że stał się ona zupełnie innym człowiekiem, na nowo rodzą się w nim wiara, nadzieja i miłość, które przezwyciężą wszelkie zło.

Całe spotkanie odbyło się w atmosferze rodzinnego ciepła, a owacjami na stojąco publiczność podziękowała aktorom za wyjątkowy, pełen refleksji występ. Do podziękowań przyłączyła się również zastępca burmistrza pani Aneta Poniatowska, wręczając słodki upominek życzyła wszystkim zgromadzonym zdrowia, wszelkiej pomyślności, ludzkiej życzliwości oraz niezapomnianych chwil pełnych radości.