Aktualności

Otwórzmy serce dla Emilki

26 lutego 2017 roku w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej odbędzie się akcja charytatywna, która ma na celu zebranie środków finansowych na leczenie pochodzącej z Poniatowej Emilii Kołodziejczyk. Emilka ma 5 lat, w 2016 roku wykryto u niej nowotwór złośliwy – nieoperacyjny guz mózgu. Obecnie poddawana jest leczeniu chemioterapią w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dojazdy oraz pobyty w trakcie leczenia są bardzo kosztowne dla rodziny, dlatego konieczna jest pomoc.

Podczas koncertu wystąpią dzieci i młodzież ze szkół z naszej gminy m.in. z przedszkola, Szkoły Podstawowej w Poniatowej, Szkoły Podstawowej w Poniatowej Kolonii, Zespołu Szkół w Poniatowej, zespół Bystrzacy, Wiolinki, Dziecięca Kapela Ludowa oraz soliści CKPiT oraz raper Adrian Zaga Zagajewski. Planowany jest kiermasz różnego rodzaju drobiazgów, aukcja prac plastycznych i rękodzieła oraz kiermasz ciast i pierogów. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla dziewczynki.

Zapraszamy do udziału w koncercie, zachęcamy także do przekazania 1% podatku dla Emilki – KRS 0000249753 cel szczegółowy: Emilia Kołodziejczyk lub wpłaty na konto Fundacji „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” nr konta 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 tytułem Emilia Kołodziejczyk.