Koncert świąteczny w wykonaniu Studia Językowego „One Step”

W Sobotę 15 grudnia 2018 r. w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej odbył się koncert z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Występ przygotowali uczniowie ze Studia Językowego „One Step” wraz z nauczycielką Panią Dorotą Pietraś.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem widowni, która przybyła na to wydarzenie. Wśród niej znaleźli się: Burmistrz Poniatowej Pan Paweł Karczmarczyk, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Aneta Poniatowska, rodzice małych wykonawców oraz goście.

W przedstawieniu wzięli udział uczniowie grup angielskich oraz grupy hiszpańskiej. Przygotowane kolędy, wierszyki świąteczne w języku angielskim pozwoliły poczuć świąteczna atmosferę oraz spędzić czas w doborowym towarzystwie. Podczas koncertu odbyła się również loteria fantowa, gwarantująca miły upominek. Po zakończeniu występu Burmistrz Poniatowej Pan Paweł Karczmarczyk wręczył dzieciom słodycze za wspaniałe widowisko natomiast Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej w Poniatowej podarowała Gwiazdę Betlejemską nauczycielce Pani Dorocie Pietraś.