Aktualności

Karma Wraca: pomóż zwierzakom i odbierz choinkę w prezencie!

W imieniu Kuriera Lubelskiego przekazujemy informację dot. akcji „Karma Wraca”. Przygotujmy się na zimę, która dla naszych czworonożnych przyjaciół jest szczególnie wymagająca. Czas świąteczny to idealny moment, aby podzielić się dobrem z tymi, którzy go najbardziej potrzebują. Spotkamy się już wkrótce w Puławach, Lublinie i Biłgoraju.

Akcja Karma Wraca polega na zebraniu m.in.. karmy, obroży, legowisk, żwirku, podkładów higienicznych, bud gąbkowych, smakołyków i wszelkich innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt. Ta pomoc sprawi, że psiaki i kotki będą miały ciepłe i pełne miłości schronisko, a darczyńcy w zamian otrzymają choinkę, która będzie cieszyła oko w świąteczne poranki i wieczory.

Co, gdzie, kiedy?

Lublin, Puławy i Biłgoraj – w tych miastach można wesprzeć te fantastyczne organizacje: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie, Fundacja „Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa” oraz Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami „PODAJ ŁAPĘ”. • 14 grudnia, godz. 14:00-18:00, Galeria Zielona Puławy – zbierane będę dary dla Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa,• 16 grudnia, godz. 9:00-14:00, CH Leclerc Lublin – zbierane będą dary dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt,• 17 grudnia, godz. 10:00-14:00, Galeria Biłgorajska – zbierane będą dary dla Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki Nad Zwierzętami „Podaj Łapę”.

Zachęcamy, aby przyłączyć się do akcji, podziel się i pozwól, by karma wróciła do Ciebie wielokrotnie – tak jak radość, którą przyniesiesz bezdomnym zwierzakom!

Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji „Karma wraca” znajdują się na stronie Kuriera Lubelskiego pod linkiem: https://kurierlubelski.pl/karma-wraca-pomoz-zwierzakom-i-odbierz-choinke-w-prezencie/ar/c11-18140301?fbclid=IwAR2mAEAC-aYuBL5z_tBnxqK-f4a9nqlizrc_u9rEUDZALfLaBZ_73bEdwRw