IV PONIATOWSKIE SPOTKANIA MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH 2020

W imieniu Burmistrza Poniatowej Pana Pawła Karczmarczyka, Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Domu Muzyki w Kraczewicach serdecznie zapraszamy w niedzielę 6 września 2020r. o godz.13.00 na Koncert Finałowy IV-tych PONIATOWSKICH SPOTKAŃ MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH.
Prezentacja orkiestr odbędzie się na Molo nad Zalewem w Parku Miejskim w Poniatowej.

PONIATOWSKIE SPOTKANIA MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH to cykliczne wydarzenie, przyczyniające się do popularyzacji i zwiększenia zainteresowania oryginalną formą muzyki wykonywanej przez orkiestry dęte.
Ponadto są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, spotkania muzyków, szansą dla nowych, cennych i wartościowych znajomości.

Od czterech lat orkiestry nie rywalizują ze sobą, tylko prezentują swój dorobek artystyczny, ukazując jak ciekawa i przyjemna w odbiorze może być muzyka grana na instrumentach dętych.

Tegoroczna edycja będzie się różnić od poprzednich – ze względu na obostrzenia będziemy gościć tylko jedną orkiestrę.

W IV-tych PONIATOWSKICH SPOTKANIACH MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH weźmie udział niezmiennie, jako gospodarz wydarzenia, Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej, a gościć będziemy Młodzieżową Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaskach.

Uczestnicy poprzednich edycji to:
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Henryczki z Bychawy
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Józefów nad Wisłą
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzyżewice
– Orkiestra Dęta OSP Dzietrzkowice
– Orkiestra Dęta Gminy Głusk
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Opolskiego Centrum Kultury
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Majdan-Grabina
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gmin Czemierniki – Radzyń Podlaski
– Orkiestra Dęta Gminy Mełgiew
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Henryczki” z Bychawy
– Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP z Niedrzwicy Kościelnej