Aktualności

Zapraszamy do tworzenia „Prezentu na święta”!

Zapraszamy wszystkich do udziału w przedsięwzięciu, które wstępnie nazwaliśmy: „Prezent na święta”. W jego trakcie będziemy zbierać prezenty dla rodzin z powiatu opolskiego, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Przed tegorocznymi świętami będziemy zbierać prezenty dla Pani Agnieszki oraz jej trójki dzieci. Ojciec 2 letniego Błażejka, 4 letniej Amelki i 6 letniej Kalinki na początku listopada zginął w drodze do pracy w wypadku drogowym i jego rodzina została bez środków do życia.

Zwróciliśmy się do Pani Agnieszki z pytaniem czego w sposób szczególny potrzebuje i dostaliśmy listę, na której są:

– pościel,
– chemia gospodarcza i kosmetyki,
– artykuły spożywcze tj. makarony, mąka, olej, ryż itp.,
– słodycze dla dzieci,
– ubranka ( z wyj. Okryć wierzchnich i butów: Dziewczynki – w rozmiarze 128 cm oraz 110 cm., Chłopczyk w rozmiarze 92 cm..)
– artykuły szkolne: kredki, flamastry, zeszyty itp.
– inne – według uznania, które mogą przydać się tej rodzinie

Zapakowane prezenty z adnotacją: „Prezent na święta” można przynosić na Komendę Policji przy ul. 25 – lecia PRL 4 w Opolu Lubelskim. Przekazanie prezentów Pani Agnieszce i jej maluszkom planujemy na dzień 20 grudnia.

Będziemy wdzięczni za każdy podarunek. Sprawmy, by Pani Agnieszka i jej dzieci w okresie Świąt Bożego Narodzenia czują, że są otoczone naszą troską i mnóstwem ciepłych myśli.

W sprawie „Prezentu na Święta” kontaktować się można z asp.szt. Edytą Żur – tel. 81 8288238, 693729788.