Aktualności

X Forum Kobiet Aktywnych w Nałęczowie

Szanowni Państwo, W imieniu własnym oraz Stowarzyszenia Wspierania Aktywności „Bona Fides” z Lublina serdecznie zapraszam do współpracy w ramach X Forum Kobiet Aktywnych, które odbędzie się w dniu 1 lipca 2018 r. w Nałęczowie.

Pomysł organizacji tego spotkania, podobnie jak w latach ubiegłych, powstał w ramach organizowanych przez Stowarzyszenie BONA FIDES z Lublina różnorodnych form wsparcia i dowartościowania kobiet z terenu województwa lubelskiego. W tym roku chcemy poprzez warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne pomóc im dostrzec znaczenie przeszłości i sposobów jej przywoływania w oddolnych inicjatywach społeczno – kulturalnych. Poprzez prezentację pozytywnych wzorców będziemy starać się stworzyć kobietom możliwości własnego wszechstronnego rozwoju, co pośrednio bez wątpienia wpłynie na rozwój społeczności lokalnych. Naszym celem nadrzędnym będzie stworzenie płaszczyzny do wszechstronnego rozwoju kobiet, mieszkających na terenach województwa lubelskiego. Podsumowaniem każdego forum jest recital artysty. Odwiedziły już nas takie artystki jak Anna Maria Jopek, Reni Jusis, Ania Dąbrowska, Alicja Majewska. Chciałybyśmy w tym roku zaprosić Mikromusic do zaprezentowania swojej twórczości na deskach sceny Forum Kobiet Aktywnych. Byłybyśmy zaszczycone, gdyby wraz z Mikromusic pojawił się również nasz lubelski artysta Radosław Skubaja.

Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie wzięciem udziału w tym wydarzeniu i wystawieniu stoiska gminnego czekamy na propozycje, sugestie oraz doszczegółowienie zakresu Państwa potrzeb. W tym roku chciałybyśmy, aby każda gmina zaprezentowała swoje bogactwo i pokazała to co ma najcenniejsze lub wyjątkowe na scenie (warsztaty/pokaz/występ), dlatego bardzo proszę o opis takiej prezentacji w FORMULARZU, który załączam. X Forum Kobiet Aktywnych jest świętem aktywnych kobiet całego województwa lubelskiego. Doświadczeni takimi wydarzeniami, przypuszczamy, że tym roku w Forum będzie uczestniczyło ponad dwa tysiące kobiet.

Zapraszamy do włączenia się w działania tej wyjątkowej inicjatywy i określenie swojego stanowiska w sprawie oraz sformułowanie ewentualnych oczekiwań czy warunków, które musielibyśmy spełnić. W tym miejscu nadmieniam, iż nie dysponujemy namiotami. Prosimy by każda gmina zorganizowała i przywiozła we własnym zakresie wyposażenie stoiska oraz namiot. Z ramienia Stowarzyszenia osobą, która będzie pozostawała z Państwem w bezpośrednim kontakcie będzie EWELINA KRYSA tel. 507 354 520.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU GMINY