Aktualności

17-10-2016|

Uwaga! Uwaga! Konkurs!

KONKURS „Poniatowa w obiektywie”

Uwaga! Ogłaszamy Konkurs Fotograficzny „Poniatowa w obiektywie”. Udział w nim to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród i współtworzenie miejskiego kalendarza na 2017 rok.

Miłośników fotografii i naszego miasta w wieku do 18 roku życia włącznie zachęcamy do robienia zdjęć w Poniatowej i jej okolicach. Nadesłane zdjęcia mają szansę znaleźć się w wyjątkowym i niepowtarzalnym kalendarzu ściennym, wydanym przez Urząd Miejski w Poniatowej.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie tematyczne: walory przyrodnicze, obiekty architektoniczne i krajobraz. Każdy uczestnik może przesłać do oceny maksymalnie 9 zdjęć, po 3 fotografie z każdej kategorii. Zdjęcia powinny być wykonane na terenie Gminy Poniatowa, nie wcześniej niż przed 1 stycznia 2015 roku.

Fotografie do konkursu „Poniatowa w obiektywie” można nadsyłać przez 3 tygodnie, do 4 listopada 2016 roku, drogą tradycyjna na adres: Urząd Miejski w Poniatowej, ul. Młodzieżowa 2, 24-320 Poniatowa lub elektroniczną, na adres e-mail: fundusze@um.poniatowa.pl. Do zgłoszenia konkursowego należy dołączyć formularz zgłoszeniowy oraz stosowne oświadczenia.

W Konkursie liczy się kreatywność, pomysłowość oraz nietypowe spojrzenie na typowe miejsca. Wszystkie zgłoszenia zostaną poddane ocenie komisji konkursowej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie! Do wygrania TABLET, SMARTWATCH, zestawy gadżetów i kalendarze ze zwycięskimi zdjęciami!

REGULAMIN KONKURSU

Załącznik Nr 1 do Regulaminu

Załącznik Nr 2 do Regulaminu

Załącznik Nr 3 do Regulaminu