Targi Ekonomii Społecznej w Lublinie

W dniach 10-13.09.2020 r. na Starym Mieście w Lublinie odbyły się Targi Ekonomii Społecznej.
Rolą Targów było przybliżenie istoty ekonomii społecznej oraz nawiązanie bezpośrednich relacji pomiędzy wystawcami, a potencjalnymi klientami.
W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej, przedsiębiorstw społecznych oraz organizacji współpracujących z Ośrodkiem Ekonomii Społecznej w Lubelskiem.
Targi stworzyły doskonałą przestrzeń do promocji autorskich wyrobów kulinarnych i florystycznych.

Gmina Poniatowa reprezentowana była przez Spółdzielnię Socjalną Centrum Usługowe „Tulipan” w Poniatowej i Pana Michała Dackę, który podjął tą inicjatywę oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Kraczewicach, które na swoim stoisku przygotowało ciasto własnego wypieku i różne, pyszne słodkości.
Dziękujemy za promowanie Gminy Poniatowa.