Aktualności

STOWARZYSZENIE AMAZONKI PONIATOWA ZAPRASZA NA „MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI” i piknik integracyjny pn. „NIEPODLEGLI CHOROBIE”

Stowarzyszenie Amazonki Poniatowa, w najbliższą niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Poniatowej na „MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI” i piknik integracyjny pn. „NIEPODLEGLI CHOROBIE”. W programie imprezy m. in.:

12:00 – Msza Św. w parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej –
w intencji żyjących Amazonek i tych, które odeszły do domu Pana.
13:00 – „Marsz różowej wstążki” –
w kierunku placu przy ul. Brzozowej w Poniatowej.
13:45 – Otwarcie pikniku pn. „Niepodlegli chorobie”.
14:15 – Wykład onkologa dr Sylwestra Matwiejczuka.
14:45 – Występ Dziecięcej Kapeli Ludowej z CKPiT.
15:00 – Występy w wykonaniu solistów z CKPiT.
16:00 – Wykład psycholga mgr Małgorzaty Klizy-Kudły.
16:30 – Występ Kapeli Ludowej z CKPiT.
17:00 – Występ grupy teatralnej z CKPiT.

 

Na przemarsz zapraszamy wszystkich, nie tylko osoby zmagające się z chorobą, ale również tych którzy chcą zwyczajnie wesprzeć wszystkich chorych. Osoby biorące udział w przemarszu otrzymają logo Amazonek oraz różową wstążkę – symbol wspierania kobiet walczących z rakiem piersi. Zwracamy się także z prośbą o uzupełnienie ankiety monitorującej, która pozwoli ocenić stopień realizacji założonych celów i rezultatów projektu:

https://goo.gl/forms/wCkYnwHdsWkxi3e53

 

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na zaplanowany ulicami miasta przemarsz w godzinach 13.00-14.00 mogą nastąpić chwilowe utrudniania w ruchu w obrębie ulicy Fabrycznej i Nałęczowskiej.

 

Marsz Różowej wstążki  i piknik integracyjny p „Niepodlegli chorobie” są realizowane w ramach projektu pn. „Niepodległe nowotworom – podniesienie świadomości społecznej i poprawa stanu psychicznego kobiet po przebytej chorobie nowotworowej”. Projekt jest dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018.