Aktualności

Spotkania opłatkowe

Grudzień to czas opłatkowych spotkań Burmistrza Poniatowej ze stowarzyszeniami działającymi w Gminie. Uroczyste spotkania są okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. W mijającym tygodniu, Burmistrz Poniatowej Pan Paweł Karczmarczyk wziął udział w wigiliach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Amazonki Poniatowa i Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

We wtorkowe popołudnie, 11 grudnia, panie zrzeszone w Stowarzyszeniu Amazonki Poniatowa spotkały się, by wraz z zaproszonymi gości przełamać się opłatkiem. W Wigilii uczestniczyli: Burmistrz Poniatowej, Pan Paweł Karczmarczyk, Przewodnicząca Rady Miejskiej Aneta Poniatowska, ksiądz proboszcz Piotr Petryk. Była wspólna modlitwa i życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Po życzeniach na zgromadzonych gości, czekał stół z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi.

13 grudnia w Kawiarni „Klubowa” odbyło się także spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które było okazją do wspólnego, radosnego kolędowania.

Zapraszamy na fotorelację!