Aktualności

Słonik nadziei – akcja charytatywna na rzecz przedszkolaków z Gminy Poniatowa

6 października br., na dzieci z Gminy Poniatowa, które uczęszczają do Przedszkola Miejskiego w Poniatowej czekały prezenty w postaci gier edukacyjnych. Przedszkole zostało obdarowane w ramach akcji charytatywnej „Słonik nadziei” przez firmę Kopalnia Piachu Usługi Transportowe Piotr Pochodyła & Edward Pochodyła.

Akcja ukazuje się cyklicznie od ponad dziesięciu lat na antenie TVP3 Lublin i polega na wspieraniu oddziałów dziecięcych lubelskich szpitali, uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz przedszkolnych oddziałów integracyjnych.

W dniu dzisiejszym telewizja z Lublina gościła w przedszkolu w Poniatowej promując wspieranie dzieci przez lokalne firmy. Organizatorom akcji udało się sprawić dzieciom wiele radości.

W nagranym materiale zostaną zaprezentowane wypowiedzi: darczyńcy – Piotra Pochodyły, burmistrza Poniatowej Pawła Karczmarczyka, dyrektor Przedszkola Miejskiego Anny Bartoś oraz pań przedszkolanek – Izabeli Kozińskiej i Barbary Kramek.

Relację z dzisiejszej wizyty będzie można zobaczyć 8 października 2022 r. (sobota), po głównym wydaniu Panoramy Lubelskiej (około 18.50).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty TVP3 Lublin w Przedszkolu Miejskim w Poniatowej.