Aktualności

Piknik Rodzinny w OSIR

Dzisiaj odbył się Piknik Rodzinny, na którym zbieraliśmy fundusze na pomoc rodzinie z Leśniczówki poszkodowanej w pożarze

Chcielibyśmy podziękować:
? Pani Burmistrz Aneta Poniatowska, Pani Przewodniczącej Rady Miasta Ewa Baranowska, Panu Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Janusz Nowomiejski, Panom Radnym- Paweł Stachyra, Dariusz Celejewski za udział w naszym Pikniku???
? KGW Kowalanki, KGW Niesiołowianki, KGW JEŻOWIANKI za przeróżne pyszności, którymi nas raczyły???????
? Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej za pomoc w organizacji, a zwłaszcza za przygotowanie zestawów na grilla i grillowanie??
?Ochotnicza Straż Pożarna Poniatowa – Miasto, OSP KSRG Poniatowa Wieś, OSP KSRG Kraczewice za Waszą obecność i niesamowitą radość jaką daliście dzieciom (dorosłym również?) ochładzając wodą w tak upalny dzień???
? Skp Meduza i młodzi „meduzacy” za pomoc w organizacji, w doglądaniu dzieci na dmuchanym zamku oraz zbieraniu funduszy?
? Dariusz Zając z żoną za udostępnienie dmuchanego zamku??
? Rafaelo – Rafał Plewiński Animacja za wspaniałą oprawę animacyjną dla dzieci! Jest Pan niesamowity??
? poniatowskim sponsorom- przedsiębiorcom, bez których ta impreza by się nie odbyła, m.in. Polifolia, Jacek Wójcik i inni anonimowi darczyńcy ?????
?@MW Sport Łukasz Wójcik za gifty dla Ninki i Kuby
? Katarzyna Kłudka za wsparcie
? Poniatowa za gadżety i fanty na loterię
? Wspólnota Opolska za patronat medialny
? naszym pracownikom OSIR, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania, prowadzili lub doglądali imprezę???? WIELKIE DZIĘKI Agnieszka Kida Daniel Piłat Katarzyna Gontarczyk Sylwia Witek Renata Mazurkiewicz Sebastian Grzelak Ewa Kozińska, Monika Kutyna, Renata Pietroń, Radek Mroczkowski, Artur Kłak, Wojciech Kamiński, Adam Lebek, Grzegorz Ejchler i inni
? poniatowskim gospodyniom, dzięki którym mogliśmy skosztować przepysznych wypieków, deserów i słodkości??????????

Ukłony w stronę Pani Kasi, która razem z dziećmi czynnie wzięła udział w Pikniku aby osobiście podziękować za okazaną pomoc?

PRZEDE WSZYSTKIM, to WAM bardzo dziękujemy za obecność, super zabawę i oczywiście za Wasze Wielkie Serca❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Byliśmy, jesteśmy i będziemy dla Was.

OSIR Poniatowa