18-03-2019|

Ogólnopolski konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że rozpoczął się nabór do konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. Drugi etap obejmuje przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas kulinarnego wydarzenia w poszczególnych województwach. Drużyna, która otrzyma najwięcej punktów, przejdzie do finału. Najlepsze zespoły z całego kraju spotkają się w finałowej rundzie we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionu”, które odbędą się w Poznaniu.

Zgłoszenia do 31 marca br. na stronie: https://bitwaregionow.pl/zglos-sie/