Aktualności

Koncert pt. ”Na patriotyczną nutę – w hołdzie Bohaterom Bitwy Warszawskiej”

Serdecznie zapraszamy na koncert pt. ”Na patriotyczną nutę – w hołdzie Bohaterom Bitwy Warszawskiej”, który odbędzie się w dniu 9 sierpnia 2020r. o godz.16.00 w Kinie CZYN w Poniatowej.

W repertuarze patriotycznym usłyszymy Panią Monikę Grajewską podczas koncertu odbędzie się również konkurs muzyczny podzielony na dwa etapy: pierwszy odgadywanie nutek patriotycznych, gdzie na wzór programu „Jaka to melodia?”, na podstawie kolejnych „odkrytych” dźwięków, uczestnicy konkursu będą odgadywać popularne żołnierskie i patriotyczne piosenki, zaś drugi etap to zaprezentowanie utworu muzycznego. Nagrody do zdobycia podczas konkursu to mi.in głośniki przenośne, słuchawki Sony MDR-ZX330BT oraz słodycze. Dla każdego uczestnika konkursu nagrody książkowe.

W 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej chcemy godnie upamiętnić militarny sukces naszych bohaterskich przodków. W roku 1920 żołnierze polscy szli do walki z bolszewikami z pieśniami patriotycznymi na ustach. Mając na względzie pamięć o tych wydarzeniach serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami patriotycznego niedzielnego popołudnia.

Organizatorzy Stowarzyszenie Niezłomna Polska – Dobre Słowo oraz Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Wspólnota Opolska.

Zadanie sfinansowanie ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie.

Szanowni Państwo w kinie CZYN dbamy o komfort i bezpieczeństwo nas wszystkich. Dlatego prosimy o przestrzeganie najważniejszych zasad: na terenie kina poruszamy się w maseczkach, prosimy o dezynfekcję dłoni przy wejściu na teren kina – zapewniamy dostęp do środków dezynfekcyjnych, zachowanie dystansu miedzy sobą.