29-03-2017|

III Memoriał im. Pawła Tyszkiewicza

W dniu 26 marca 2017 roku w OSiR w Poniatowej odbył się III Memoriał im. Pawła Tyszkiewicza. Od trzech lat w celu uczczenia pamięci Pawła Tyszkiewicza, nauczyciela wychowania fizycznego, założyciela i trenera sekcji pływackiej „Meduza” w Poniatowej, organizowane są zawody pływackie. Mogą w nich uczestniczyć dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjum i średnich, osoby które kiedykolwiek należały lub obecnie należą do „Meduzy” oraz przyjaciele i znajomi Pawła Tyszkiewicza. Imprezę patronatem honorowym objął Burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak.

Uczestnicy wzięli udział w kilku konkurencjach: 100 m stylem zmiennym, 25 m stylem dowolnym, 50 m stylem klasycznym, 25 m stylem klasycznym, 50 m stylem grzbietowym, 25 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym. Po zakończeniu rywalizacji, zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zostały przygotowane specjalne upominki.