04-03-2019|

I am Song! – III Ogólnopolskie Spotkanie Chórów „Szczygiełki i Przyjaciele”

Dnia 2 marca 2019 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej odbyło się III Ogólnopolskie Spotkanie Chórów „Szczygiełki i Przyjaciele” pod patronatem Burmistrza Poniatowej Pana Pawła Karczmarczyka.

Spotkanie rozpoczął Pan Witold Danielewicz, który powitał zgromadzonych gości. Wśród nich znaleźli się: Pan Michał Kramek – Radny Rady Powiatu, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Janusz Nowomiejski, Radna Rady Miejskiej Pani Aleksandra Szlachetka, Radny Rady Miejskiej Pan Grzegorz Zburzyński, zaproszone Chóry oraz wspaniała publiczność.

Uroczystość uświetniły występy Chórów z całej Polski: Fidela al Muziko, Cantate Dei Gloriam, Cantata, Corda Cantando, Szczygiełki Fenix, Grandi, Szczygiełki. Występy muzyczne zaprezentowane przez wykonawców spotkały się z ogromnym uznaniem i podziwem widowni. Muzyka, która rozbrzmiewała zachwyciła swoim profesjonalizmem i niebanalnym warsztatem muzycznym.

Na koniec spotkania wszystkie Chóry zaprezentowały się we wspólnym utworze, wówczas można było usłyszeć „wielką miłość” do muzyki! Oklaski na stojąco po zakończonym koncercie świadczą o wysokiej klasie twórczości wszystkich muzyków.

Dziękujemy Państwu Danucie i Witoldowi Danielewiczom za zorganizowanie tak wspaniałego koncertu.