Aktualności

Fundusze dla Klimatu – Sieć Doradców NGO

Fundusze dla Klimatu – Sieć Doradców NGO to projekt szkoleniowo-doradczy realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych (OFOP) przy współpracy Fundacji Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Celem projektu jest zbudowanie ogólnopolskiej sieci doradców w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne i/lub inwestycyjne służące mitygacji i adaptacji do zmian klimatu, a także wspieranie tych osób w ich działaniach doradczych.

Odbiorcami usług doradczych będą lokalne organizacje pozarządowe, a także partnerstwa organizacji i samorządów w gminach do 50 tys. mieszkańców w całej Polsce.

Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: Fundusze dla klimatu. Nabór chętnych trwa do 26 września. Żeby się zgłosić, należy wypełnić formularz: Fundusze dla Klimatu – zgłoszenie

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://ofop.eu/funduszedlaklimatu/