Aktualności

„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” NA PAMIĄTKOWEJ FOTOGRAFII – KONKURS DLA OSÓB 50 +

Mieszkańcy województwa podkarpackiego i lubelskiego! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszej zabawie „Fotografie z dawnej pracy”, którą przygotował specjalnie dla Was portal pracy Aplikuj.pl.

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest ukończony 50 rok życia. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odszukać oraz wysłać do nas jak najciekawszą fotografie związaną z czasami pracy na przełomie XX/XXI w. Po terminie nadsyłania fotografii tj. 16 październik 2022r. stworzymy galerie, która będzie w całości stworzona z waszych zdjęć. Cała zabawa ma polegać na wskazaniu różnic pomiędzy życiem zawodowym naszych rodziców czy dziadków, a czasami, w których żyjemy my.

Do redakcji wystarczy przesłać maksymalnie 3 fotografie za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Fotografie mogą być różne, ważne by wiązały się z tematyką konkursu. Formularz można uzupełnić samodzielnie lub z pomocą bliskich.

Do wygrania masa wspaniałych nagród takich jak telefony komórkowe (lub wybrany sprzęt RTV/AGD), czy kursy komputerowe (strefakursow.pl), ale jeszcze wiele innych gadżetów i książek do zgarnięcia.

W razie wątpliwości odsyłamy do regulaminu konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Young beautiful woman with red hair, wearing glasses, working in the office, uses a laptop and mobile phone.