05-04-2016|

Finał akcji charytatywnej WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE

Finał akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”, w ramach której prowadziliśmy zbiórkę dla Mateusza i Filipa już za nami. 2 kwietnia w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej odbyły się koncerty muzyczne, pokazy straży pożarnej i policji, pokaz tańca, tłumnie zebrali się motocykliści. W ramach całej akcji udało się nam zebrać kwotę 5 110, 34 zł, która zostanie przeznaczona na zakup aparatów słuchowych dla dwójki dzieci z Poniatowej.

Na publiczność, która pojawiła się na imprezie czekały liczne atrakcje zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, fryzury, loteria oraz gry i zabawy dla dzieci. W ramach koncertów na scenie Centrum Kultury wystąpiła Dziecięca Kapela Ludowa, uczniowie klasy fortepianu Janiny Bednarz z Ogniska Muzycznego CKPiT, grupa VECTIS ze Środowiskowego Ośrodka Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Pinokio” w Poniatowej, WYRO & Sensej oraz zespoły Kiloff, Nie Ma Wyjścia oraz  Na Zewnątrz. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci uczęszczające na naukę tańca w CKPiT, natomiast pokazy ratownictwa technicznego i pierwszej pomocy przeprowadziła Państwowa Straż Pożarną i Ochotnicza Straż Pożarna Poniatowa-miasto.

Przez cały czas imprezy wolontariusze zbierali pieniądze do puszek oraz prowadzone były licytacje gadżetów przekazanych przez sponsorów. Zebraną sumę zasilą jeszcze środki ze sprzedaży plastikowych nakrętek, które zbieraliśmy od stycznia.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom, sponsorom, artystom oraz osobom zaangażowanym w organizację akcji, dzięki którym impreza się dobyła i zakończyła sukcesem.