15-03-2018|

Dzień Kobiet w Kawiarni „Klubowa”

W dniu 11 marca 2018 roku Panie z Gminy Poniatowa świętowały Dzień Kobiet, którego obchody zainicjował Burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak. Kawiarnia „Klubowa”  została wypełniona po same brzegi. Podczas uroczystości Panie otrzymały kwiaty oraz życzenia od Pana Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miejskiej Eugeniusza Chyły oraz Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Tomasza Pydy.

Podczas imprezy nie zabrakło również Zastępcy Burmistrza Krystyny Sołdek, Skarbnika Gminy Poniatowa Anny Ruty oraz Przewodniczącej Komisji Kultury, Oświaty, Wychowania oraz do Spraw Rodziny Bożeny Szwed.

Dla zgromadzonych Pań został przygotowany spektakl pt. „Kandydatki na żonę” w wykonaniu grupy teatralnej z CKPiT prowadzonej przez Panią Joannę Kawałek. Był to premierowy występ aktorów. W trakcie drugiej części występów artystycznych goście mieli okazję wysłuchać interpretacji piosenek Eugeniusza Bodo w wykonaniu krakowskiego aktora teatralnego Krzysztofa Bigaja.

Na zakończenie występów na salę „wjechał” duży tort, którego mogli zasmakować obecni goście.

Organizatorom oraz wykonawcom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie minionej uroczystości. Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.