Aktualności

Dzień Kobiet 2016

Dzień Kobiet w CKPiT
Choć Dzień Kobiet dopiero 8 marca, kobiety w Poniatowej świętowały już 6 marca w Kawiarni Klubowa na imprezie specjalnie przygotowanej dla Pań przez Panów. Na licznie zebrane kobiety czekał szereg atrakcji – popis iluzjonisty Igora oraz występy muzyczne Bartka Kawałka, Jacka Rogali, Wojciecha Młyńca i Dariusza Gołofita. Każda Pani otrzymała piękną różę od Burmistrza Miasta Poniatowa – Zygmunta Wyroślaka lub tulipana od przedstawicieli Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Artura Walaska, którzy mieli dodatkowe prezenty – książki „W krainie lubelskich produktów tradycyjnych”.
Impreza stała się okazją do przejścia metamorfozy kilku poniatowskich kobiet. Panie pokazały się publiczności prezentując odmienne niż zazwyczaj oblicze w nowych fryzurach oraz makijażach. Elementem imprezy był także pokaz mody kobiecej. Prezentowane ubrania pochodziły z butiku w Galerii Stokrotka i butiku przy ul. Nałęczowskiej w Poniatowej.
Dodatkową atrakcją była wystawa w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej zatytułowana „Kobietka, kobieta i jej pasja”, na której autorzy Katarzyna Kamieniecka i Paweł Tusiński w ciekawej formie zaprezentowali pasję, jaką może być czytanie.