Dekoracje świetlne w Poniatowej

Poniatowa nigdy wcześniej nie była tak pięknie oświetlona. W tym roku po raz pierwszy udało nam się stworzyć prawdziwie świąteczny nastrój.

Za niespełna 37 tysięcy złotych zostały zakupione nowe i wyremontowane, kupowane w latach poprzednich, świąteczne dekoracje świetlne.

Zależało nam, aby nasze miasto zyskało nowy blask także zimą. Stąd pomysł na rozświetlenie głównych ulic miasta. W sumie posiadamy 94 dekoracje świetlne, połowa z nich to dekoracje z lat poprzednich, które zostały naprawione i odnowione przez pracowników Urzędu Miejskiego.

LED-owe oświetlenie to zarazem nowoczesna technologia i oszczędne zarządzanie energią. Pomysł na dekoracje świetlne, obok których nie sposób przejść obojętnie, zbiera wiele pochwał zarówno od mieszkańców jak i osób odwiedzających nasze miasto.

Zainstalowane iluminacje świetlne wpłynęły nie tylko na estetykę otaczającej nas rzeczywistości, ale stworzyły niepowtarzalny nastrój Poniatowej.

Podkreślić należy, że jest to także inwestycja na kolejne lata.