Aktualności

W Poniatowej 5 maja rozpoczęliśmy społeczną akcję pt. Podwórko Nivea. Jest to projekt, dotyczący możliwości wybudowania przez firmę Nivea 40 interaktywnych placów zabaw dla dzieci w różnych częściach Polski. Jedyną rzeczą jaką trzeba zrobić aby takie miejsce powstało w PONIATOWEJ to ZAGŁOSOWAĆ na stronie http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 wybierając odpowiednio zakładki:

województwo: lubelskie
powiat: opolski
gmina: Poniatowa miasto w gminie miejsko-wiejskiej
wpisz swoją lokalizację: Poniatowa

Głosować może każdy kto posiada adres e-mail. Należy założyć konto wpisując swoje imię i nazwisko, adres e-mail, a następnie nadając hasło. Następne, należy zalogować się na swoim koncie mailowym i klikając, potwierdzić otrzymany link aktywacyjny. Należy sprawdzić czy e-mail nie trafił do skrzynki spam lub oferty. W przypadku jeżeli link aktywacyjny nie trafi na wskazaną skrzynkę mailową, należy to zgłosić na stronie internetowej http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 w zakładce Kontakt. Po prawidłowym założeniu konta na PONIATOWĄ można głosować CODZIENNIE.

Założone konto będzie aktywne zarówno na stronie internetowej jak też poprzez darmową aplikację, którą można pobrać na telefon typu smartphone, z systemem operacyjnym Android, IOS, Windows 8.

Im więcej głosów tym większa szansa, aby to właśnie w NASZYM mieście powstało takie podwórko. Zachęcamy wszystkich dorosłych i dzieci do głosowania!

Do tej pory firma ufundowała budowę 40 podwórek, z czego większość powstała w małych miasteczkach, m.in. w Firleju, który liczy sobie nieco ponad 6 tys. mieszkańców. Świadczy to więc, że nie liczba mieszkańców, ale ich siła i determinacja mogą przyczynić się do wspólnych korzyści.

Sprawmy RAZEM radość naszym Pociechom i GŁOSUJMY!!!