Aktualności

XXI Turniej Piłki Nożnej Drużyn LZS o Puchar Burmistrza Poniatowej

W dniu 18.07.2021 r. w Kraczewicach na boisku miejscowej drużyny WKS PORAJ odbył się XXI Turniej Piłki Nożnej Drużyn LZS o Puchar Burmistrza Poniatowej.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny:
1. LZS DRAKO Kowala
2. LKS Poniatowa Wieś
3. WKS PORAJ Kraczewice
4. LZS DĄBROWIAK Dąbrowa Wronowska.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Zastępca Burmistrza Pani Aneta Poniatowska oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Pani Barbara Burzyńska.
Zgodnie z regulaminem drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna LKS Poniatowa Wieś, która obroniła tytuł z poprzedniego roku. Zobaczymy czy w następnym roku drużyna wygra po raz trzeci z rzędu, tym bardziej, że będą gospodarzami turnieju. Trzymamy kciuki za Poniatowa Wieś, by mogła wszystkich przyjąć już na swoim boisku!
Podczas turnieju zbierane były pieniądze na zakup nowych blaszanych garaży dla WKS Poraj Kraczewice gdyż stare zostały całkowicie zniszczone przez czerwcową nawałnicę. Chętnych udzielenia wsparcia odsyłamy do Prezesa WKS Poraj Kraczewice – Pana Jacka Kiragi.
Zaplanowane również zostało wręczenie tabliczki z podziękowaniami za współpracę na polu sportowym i krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci Pani Renacie Kilian- Dyrektor szkoły podstawowej w Kraczewicach. Pani Dyrektor niestety nie mogła być z nami ale tabliczkę przekażemy osobiście w innym terminie.
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju ,gdyż warunki do gry były bardzo ciężkie.
Po ostatnim meczu nastąpiło uroczyste wręczenie Pucharów i nagród dla poszczególnych drużyn. Wręczenia nagród dokonała Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Pani Barbara Burzyńska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuję Gospodarzom Turnieju WKS PORAJ KRACZEWICE za wzorowe przygotowanie obiektu do turnieju ,sędziom Maciejowi Komendarskiemu i Piotrowi Kasperskiemu oraz Animatorom Sportu Danielowi Piłatowi i Radosławowi Mroczkowskiemu za sprawne przeprowadzenie imprezy.

Tekst: OSiR Poniatowa