Aktualności

X Forum Kobiet Aktywnych

JUBILEUSZOWE X Forum Kobiet Aktywnych zagości już 1 lipca w Parku Zdrojowym w Nałęczowie. W trakcie tegorocznej edycji będziemy wspólnie kroczyć „Śladami kobiecej tożsamości”.  Spotkanie w Nałęczowie to również doskonała okazja do świętowania 15lecia Stowarzyszenia Wspierania Aktywności „Bona Fides” i podsumowania dziesięciu edycji forum. Jak co roku będzie kolorowo, rozwojowo i twórczo!

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

1. Program :

2. Rejestracja
Prosimy o czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej e-mailem na adres: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl albo o dostarczenie do biura projektu na adres: Stowarzyszenie Bona Fides, ul. Niecała 4/5a, 20-080 Lublin do dnia 27.06.2018 roku.

kwestionariusz zgłoszeniowy grupowy

kwestionariusz zgłoszeniowy indywidualny

3. Bilet wstępu
W tym roku biletem wstępu na Forum jest książka. Zebrane zasoby uzupełnią Bibliotekę Kobiet Aktywnych. To  Uczestniczki decydują o tytule, jednak każda książka pewnego dnia trafi do drugiej kobiety. Czasami kilka słów, czy jedna książka potrafią pobudzić do działania i pozwolić na refleksje, które na co dzień nam umykają. Zachęcamy, by „bilety” były rozwijające, motywujące, odkrywające kobiecą tożsamość i przybliżające inspirujące kobiece historie.

4. Stoiska regionalne
Zapraszamy do podzielenia się swoimi zdolnościami i umiejętnościami, a jednocześnie wystawienia swojej twórczości podczas tegorocznego Forum. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca!  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowy WystawcyRegulamin stoisk na X Forum Kobiet Aktywnych

Regulamin stoisk na X Forum Kobiet Aktywnych

5. Konkurs LIDERKA KOBIECEJ AKTYWNOŚCI 2018 R.

Podczas jubileuszowego Forum Kobiet Aktywnych wyróżnimy kobiety, które dzięki swojej pasji i zaangażowaniu działają aktywnie na rzecz społeczności lokalnych. Konkurs wyłoni 10 LIDEREK KOBIECEJ AKTYWNOŚCI 2018, które m.in.:

– od kilku lat czynnie uczestniczą w życiu społecznym środowiska lokalnego,

– są wzorem godnym naśladowania,

– od kilku lat podejmują działania mające na celu pomoc i wsparcie społeczeństwa lokalnego,

– zdobyły zaufanie środowiska lokalnego i wprowadzą innowacyjne rozwiązania w jego obrębie.

UWAGA: W tegorocznej edycji Konkursu dopuszcza się możliwość zgłaszania kandydatek nagrodzonych w latach ubiegłych statuetką Kobiety Aktywnej Lubelszczyzny.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 czerwca 2018 roku (liczy się data wpływu). Zgłoszenia należy przesłać na adres Stowarzyszenia Wspierania Aktywności BONA FIDES z siedzibą w Lublinie 20-080, ul. Niecała 4/5a lub zeskanowane na adres mailowy: biuro@stowarzyszeniebonafides.pl

Wszelkie dodatkowe informacje: Aleksandra Rutkowska 696 432 161 oraz Elżbieta Sugier 570 089 664.

Forumularz Zgłoszeniowy do Konkursu Liderka Kobiecej Aktywności 2018

Regulamin Konkursu Liderka Kobiecej Aktywności 2018

ZAPRASZAMY!