Aktualności

Uwaga KONKURS – zaprojektuj maskotkę opolskiej komendy Policji

Jesteś pomysłowy i kreatywny? Weź udział w konkursie na projekt maskotki Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Laureat otrzyma prototyp maskotki, która w przyszłości będzie towarzyszyła mundurowym podczas ich wizyt w szkołach i przedszkolach. Pluszowy towarzysz będzie pomagał policjantom uczyć i utrwalać wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa. Jego wizerunek będzie również towarzyszył akcjom profilaktycznym.

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt maskotki, która od lipca 2017 roku dołączy do grona pluszowych reprezentantów jednostek Policji, do których należą między innymi: lubelskie pandy – Alicja I Poli, komisarz Miś z Łukowa czy tomaszowski Gryf.

Do 18 czerwca 2017 r. każdy mieszkaniec naszego powiatu będzie mógł przesłać wydruki projektów w formacie A4 oraz w formie elektronicznej na adres opolskiej komendy Policji. Autorzy prac będą mogli również zaproponować imię dla maskotki według swojego projektu. Laureat konkursu otrzyma pierwszy egzemplarz maskotki wraz ze specjalną dedykacją.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 03 lipca 2017 r. i będzie można zapoznać się z nimi na stronie internetowej
http://opole-lubelskie.lubelska.policja.gov.pl w dziale: Aktualności. Uroczystego wręczenia laureatowi nagrody dokona podczas obchodów Święta Policji w lipcu 2017 roku Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim.