Aktualności

Targi Sadowniczo – Warzywnicze VEGE FRUIT EXPO w Lublinie

Centrum wystawienniczo – konferencyjne Targi Lublin zaprasza na Targi sadowniczo – warzywnicze VEGE FRUIT EXPO 2016. Impreza odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2016r w godzinach 9:00 do 17:00. Podczas Targów zaprezentowane zostaną nowości z zakresu ochrony roślin i nawozów.

Targi VEGE FRUIT EXPO, to spotkanie branży sadowniczej z całego kraju. Podczas trwania targów odbędzie się kilka bezpłatnych konferencji z udziałem ekspertów z kraju i zagranicy, którzy opowiedzą o nowych technologiach upraw owoców miękkich, a także o możliwościach poprawy ich wydajności. Przy okazji Targów odbędzie się finał konkursu Rolnik Lubelszczyzny, który jest organizowany wspólnie z Urzędem Marszałkowskim.

Targi VEGEFRUIT EXPO to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertami blisko 100 firm, które posiadają w swojej ofercie:

– maszyny dla sadownictwa, warzywnictwa i szkółkarstwa,

– nasiona, sadzonki, drzewka owocowe,

– biologiczne oraz chemiczne środki ochrony roślin,

– nowoczesne nawozy dolistne i doglebowe,

– urządzenia chłodnicze i usługi z nimi związane,

– maszyny do sortowania i pakowania,

– urządzenia mechaniczne do profesjonalnych prac  w sadzie i w polu,

– usługi budowlane – projektowanie i budowa wielkogabarytowych obiektów magazynowych.

W tym samym czasie odbędą się Targi INTEFO – Technologie i Innowacje w Małym Przetwórstwie Żywności- to pierwsze w Polsce Targi skierowane do małych producentów spożywczych, rolników, sadowników, hodowców, właścicieli gospodarstw agroturystycznych zainteresowanych produkcją żywności tradycyjnej.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronach:www.vegefruit.targi.lublin.pl oraz www.intefo.targi.lublin.pl

Targi VEGE FRUIT EXPO są objęte patronatem: Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Związku Sadowników Rzeczypospolitej Polskiej, Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych, Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw czy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Lublinie.

vege16POL

intefo16