Aktualności

Sukces mieszkańców Poniatowej – mamy siłownię Nestlé

W maju 2017 r. Gmina Poniatowa przystąpiła do głosowania w konkursie „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017”.  Mieszkańcy mieli za zadanie oddać jeden głos dziennie w terminie od 10 maja 2017 r. do 30 czerwca 2017 r.

Dzięki zdobytej największej ilości głosów, Gmina Poniatowa zajęła pierwsze miejsce w województwie lubelskim i w październiku 2017 roku została postawiona siłownia zewnętrzna wraz z tablicą z regulaminem siłowni. Siłownia znajduje się przy ulicy Kraczewickiej na działce bezpośrednio sąsiadującej  z Kompleksem Boisk Sportowych „ORLIK” na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniatowej.

Siłownia została uzbrojona w 9 urządzeń siłowo-rekreacyjnych tj. biegacz, orbitrek, rower, jeździec, wioślarz, twister, surfer, podciąg i drabinka. Jest to kolejne miejsce w którym mieszkańcy Poniatowej mogą  spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, integrując się z innymi, rozwijając swoją pasję oraz poprawiając kondycję zdrowotną.

Dla Gminy Poniatowa jest to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ zostało oddanych aż 84 705 głosów.  Po raz kolejny mieszkańcy Poniatowej pokazali solidarność oraz wykazali się inicjatywą w celu zmienienia i polepszenia wizerunku miasta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim głosującym i zapraszamy do aktywnego korzystania z siłowni.