Aktualności

Słonik nadziei – akcja charytatywna na rzecz przedszkolaków z Gminy Poniatowa

17 sierpnia br., na dzieci z Gminy Poniatowa, które uczęszczają w okresie wakacji do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Niezabitowie czekały prezenty, w postaci przyborów i artykułów plastycznych. Przedszkole zostało obdarowane w ramach akcji charytatywnej „Słonik nadziei” przez firmę ,,FURT – POL” z Obliźniaka.

Akcja ukazuje się cyklicznie od ponad dziesięciu lat na antenie TVP3 Lublin i polega na wspieraniu oddziałów dziecięcych lubelskich szpitali, uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz przedszkolnych oddziałów integracyjnych.

W dniu dzisiejszym telewizja z Lublina gościła w przedszkolu w Niezabitowie i u darczyńcy Piotra Furtaka z firmy ,,FURT -POL”, promując wspieranie dzieci przez lokalne firmy. Organizatorom akcji udało się sprawić dzieciom dużo radości.

W nagranym materiale zostaną zaprezentowane wypowiedzi: pani przedszkolanki Karoliny Piłat oraz burmistrza Poniatowej Pawła Karczmarczyka. Pokazane również zostaną warsztaty plastyczne przygotowane dla przedszkolaków z Niezabitowa.

Relację z dzisiejszej wizyty będzie można zobaczyć 20 sierpnia 2022 r. (sobota), po głównym wydaniu Panoramy Lubelskiej (około 18.50).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty TVP3 Lublin w oddziale przedszkolnym w Niezabitowie.