Aktualności

Siłownia Nestle w naszym mieście

Od dzisiaj do 30 czerwca 2017 r. w Poniatowej ruszamy ze społeczną akcją Nestle Porusza Polskę.

Jest to konkurs polegający na codziennym oddawaniu głosów na siłownię w wybranej lokalizacji w Gminie Poniatowa. Celem akcji jest zaktywizowanie Polaków i zachęcenie do prowadzenia aktywnego trybu życia.

Projekt, dotyczy możliwości wybudowania przez firmę Nestle 16 siłowni zewnętrznych dla mieszkańców miast i wsi w różnych częściach Polski. Jedyną rzeczą jaką trzeba zrobić aby takie miejsce powstało w PONIATOWEJ to ZAGŁOSOWAĆ na stronie https://www.nestleporusza.pl/glosowanie

  1. Wystarczy wpisać: Poniatowa

3. Zarejestrować się podając adres e-mail

4. Kliknąć w link aktywacyjny

5.  I GŁOSOWAĆ CODZIENNIE!!!!

Wybrana przez nas lokalizacja dla zamontowania siłowni to wolny plac przy Orliku obok Basenu w Poniatowej na działce nr 193/8

Zagłosować może każdy kto posiada adres e-mail. Po założeniu konta na w/w stronie można głosować codziennie!!! A im częściej tym większa szansa, na to abyśmy to właśnie MY stali się posiadaczami takiej siłowni. Zachęcamy wszystkich dorosłych i dzieci do głosowania. Zachęcajcie swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół i krewnych z różnych części Polski i Świata aby głosowali właśnie na NAS!

W 2016 roku firma ufundowała budowę 16 siłowni plenerowych. Czy w 2017 roku Nasi mieszkańcy zyskają nowe miejsce do ćwiczeń? To zależy tylko od Nas! Jest o co walczyć, więc DO BOJU! GŁOSUJMY!!!!!