Aktualności

Poniatowa – Gmina na 5!

GMINA PONIATOWA OTRZYMAŁA PRESTIŻOWY TYTUŁ „GMINA NA 5!”, w rankingu przygotowanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Gmina Poniatowa znalazła się w gronie najlepszych spośród 665 przebadanych jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Ocenie podlegała gotowość samorządu do obsługi drogą elektroniczną inwestorów oraz przedsiębiorców. W badaniu oceniono dwa obszary: funkcjonalność oficjalnej strony internetowej oraz jakość odpowiedzi pracowników Urzędu Miejskiego w Poniatowej na maile przesłane do urzędu metodą tajemniczego klienta, także w języku obcym.

Badanie przeprowadzone zostało ze szczególnym uwzględnieniem grupy interesantów gmin, jakimi są potencjalni inwestorzy oraz przedsiębiorcy, jednakże wybrane aspekty badania odnosiły się też do innych grup użytkowników, takich jak mieszkańcy lub turyści.

Jest nam niezmiernie miło, że w znaleźliśmy się w gronie najwyżej ocenionych gmin obok takich jak: Wrocław, Piła, Toruń, Gdańsk, Poznań. Na uwagę zasługuje fakt, że z województwa lubelskiego prestiżowy tytuł otrzymały 3 gminy, w tym nasza.

Dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnej edycji Gmina Poniatowa także znalazła się w gronie odznaczonych „Gmina na 5 !”.