Aktualności

Podwórko Nivea w naszym mieście

Nasze miasto przystąpiło do kolejnej, obok Nestle Porusza Polskę akcji społecznej. Tym razem społeczność Poniatowej będzie mogła oddawać głosy na Podwórko talentów Nivea.

Celem akcji jest stworzenie atrakcyjnej edukacyjno-rozrywkowej przestrzeni dla dzieci, dlatego firma Nivea wybuduje 20 nowoczesnych i interaktywnych placów zabaw na terenie całej Polski dla najbardziej aktywnych społeczności.

Konkurs polega na codziennym oddawaniu głosów na plac zabaw w wybranej lokalizacji w Gminie Poniatowa. Jedyną rzeczą jaką należy zrobić aby Podwórko talentów powstało właśnie w naszym mieście to zagłosować na stronie www.podwórko.NIVEA.pl . Głosowanie polega na obejrzeniu filmiku z Poniatowej umieszczonego na stronie i kliknięcie opcji GŁOSUJ.

Zagłosować w konkursie może każdy kto posiada adres e-mail. Po rejestracji konta na stronie https://podworko.nivea.pl/ można oddawać swój głos codziennie.

Zachęcamy wszystkich dorosłych i dzieci do głosowania. Im częściej głosujemy tym większa szansa  na powstanie nowoczesnego placu zabaw w naszym mieście. Zachęcajcie również rodziny, znajomych i krewnych z różnych części Polski i świata aby swój głos oddali właśnie na NAS!!!

 

Jak należy głosować?