Aktualności

Otwórz serce – pomóż Nikoli w walce z chorobą!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych akcjach organizowanych na rzecz pomocy małej Nikoli z Kowali Drugiej chorej na guza pnia mózgu:

  • 30 marca 2017 roku (czwartek) odbędzie się spotkanie organizowane przez firmę kosmetyczną AVON w CKPiT w Poniatowej. W ramach akcji będzie można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych z których dochód będzie przeznaczony na leczenie dziewczynki.

  • 2 kwietnia 2017 roku (niedziela) na Wielkanocnym kiermaszu sztuki ludowej i rękodzieła w CKPiT w Poniatowej na specjalnie przygotowanym stoisku oznakowanym wizerunkiem małej Nicoli, będzie można kupić ręcznie wykonane świąteczne dekoracje, upominki dla siebie lub najbliższych oraz przepyszne ciasta i ciasteczka. Dla dzieci przygotowano wielkanocną zabawę, gdzie będzie można wygrać świąteczne prezenty.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany rodzicom małej Nicoli z Kowali Drugiej. Dzięki finansowemu wsparciu każdy może wesprzeć dziewczynkę w walce z ciężką chorobą.

Jednocześnie przypominamy, że tylko do końca marca 2017 roku trwa akcja zbiórki makulatury dla chorej Nikoli z Kowali Drugiej. Więcej o akcji: ZBIÓRKA MAKULATURY DLA CHOREJ NIKOLI