Aktualności

Ogłoszenie o czwartej edycji plebiscytu ,,Poniatowski Sponsor Roku”

 

Miło nam poinformować, że plebiscyt „Poniatowski Sponsor Roku” w Gminie Poniatowa odbędzie się już po raz czwarty. Organizowany cyklicznie jest podziękowaniem dla osób, które angażują się w życie społeczne oraz sprawiają, że nasza Gmina stale się rozwija.

Celem konkursu jest wspierane sponsorskich, prospołecznych postaw ludzi biznesu. Zaszczytny tytuł Poniatowskiego Sponsora Roku 2019 może otrzymać przedsiębiorca, który w minionym roku, w sposób szczególny zasłużył się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych oraz instytucji użyteczności publicznej z terenu Gminy Poniatowa.

Każdy podmiot będący organizacją pozarządową, stowarzyszeniem, jednostką organizacyjną Gminy Poniatowa lub Powiatu Opolskiego działająca na terenie Gminy Poniatowa, może zgłosić swojego kandydata do nagrody, nie więcej jednak niż 10, biorąc pod uwagę wielkość otrzymanego wsparcia.

Zwracamy się z prośbą u uzupełnienie załączonego Formularza Nominacji do Plebiscytu „Poniatowski Sponsor Roku 2019” i przesłanie w terminie nie przekraczającym 31 stycznia 2020 roku do Urzędu Miejskiego w Poniatowej, ul. Młodzieżowa 2, 24 320 Poniatowa, pozostawienie w Punkcie Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Poniatowej (parter budynku) lub przesłanie mailem na adres: urzad@um.poniatowa.pl.

 

Regulamin

Formularz Nominacji