Aktualności

Ogłoszenie konkursu plastycznego pn. „Polski ZŁOTY za sto lat !”

Miło nam poinformować, że Gmina Poniatowa otrzymała dofinansowanie z Narodowego Banku Polskiego na realizację projektu pn. „Polski ZŁOTY ma sto lat!”. Celem projektu jest uświadomienie uczniów ze szkół podstawowych z terenu Gminy Poniatowa (klasy IV-V), jak zmieniła się polska waluta od jej odrodzenia do czasów współczesnych oraz jak stabilna pozycja złotego wpływa na umacnianie gospodarki i pozycję Polski w świecie.

W ramach otrzymanego dofinansowania ogłaszamy konkurs plastyczny dla uczniów klas IV-V z terenu Gminy Poniatowa na najlepszą pracę przestrzenną, przestawiającą polską monetę za sto lat.

Prace konkursowe muszą być wykonane w 5-cio osobowych grupach oraz muszą być zainspirowane wyglądem pierwszego złotego. Każda szkoła będzie mogła zgłosić maksymalnie dwie grupy. Prace będą oceniane przez powołaną komisję konkursową, która przyzna I, II, III miejsce oraz wyróżnienia. W ramach projektu zostaną zakupione materiały biurowe niezbędne do wykonania prac.
Grupy będą mogły zgłaszać swoje prace najpóźniej do 31.01.2020 r.
Poniżej znajdują się Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy.
Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Na laureatów konkursu czekać będą nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników zostanie zorganizowany wyjazd do Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie.

 

REGULAMIN KONKURSU

Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu formularz zgłoszeniowy

Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu Klauzula Informacyjna