Aktualności

Mikołajki na pływalni w Poniatowej

W niedzielę 11.12.2016r.  na   pływalni   Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbyły się  coroczne Mikołajkowe zawody w pływaniu. Organizatorami zawodów był Szkolny Klub Pływacki „Meduza” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej.

W zawodach brały udział dzieci i młodzież w różnym wieku.  Trzeba  przyznać, że ilość zawodników była imponująca . Świadczy to o dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportu wśród młodych ludzi. Jak widać co roku liczba uczestników tego typu zawodów wzrasta i  jest promowana poza Poniatową  Przyjechali do nas na zawody reprezentanci klubów z Lubartowa i Ryk.  Podnosząc w ten sposób napięcie i wnosząc dreszczyk emocji wśród startujących.

W zawodach startowało 110 zawodniczek i zawodników.

Rywalizacja była zacięta i emocjonująca, a kibicowało jak zawsze sporo rodziców i rodzin pływaków, którzy trzymali kciuki za dobre występy swoich pociech.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy a oprócz tego wszyscy uczestnicy otrzymali słodką paczkę od Świętego Mikołaja. Panowała miła rodzinna atmosfera, która udzielała  się wszystkim uczestnikom zawodów.

OSiR Poniatowa