Aktualności

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Poniatowej

W dniu 1 czerwca 2018 r. na Placu przy ul. Brzozowej w Poniatowej obył się wyjątkowy Dzień Dziecka pod patronatem Burmistrza Poniatowej zorganizowany przez Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej oraz Dom Muzyki w Kraczewicach.

W tym słonecznym dniu dzieci z gminy Poniatowa miały przyjemność uczestniczyć w wielu atrakcjach tj.: bitwa na poduchy, dmuchany zamek, kompetycje, piosenki Majki Jeżowskiej, trampoliny oraz różne smakołyki. Niewątpliwie uśmiech na twarzach dzieci wywołała kurtyna wodna przygotowana przez Ochotnicza Straż Pożarna z Poniatowej oraz Festiwal Kolorów. Dzieci oraz młodzież w rytm muzyki rzucały kolorowy proszek, który w powietrzu tworzył „barwną chmurę”.

Burmistrz Poniatowej Zygmunt Wyroślak wraz z Zastępcą Burmistrza Panią Krystyną Sołdek złożyli wszystkim dzieciom serdeczne życzenia dziecięcej radości, pogody ducha oraz spełnienia marzeń. Pracownicy Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej dołożyli wszelkich starań by ten dzień zapisał się w pamięci najmłodszych mieszkańców gminy na długo.

Dziękujemy wszystkim organizatorom za radość jaką sprawiliście obecnym na placu pociechom. Ich uśmiechnięte twarze z pewnością były bezcennym podziękowaniem za trud włożony w zorganizowanie tego jakże wesołego wydarzenia.