Aktualności

Majowe aktywności poniatowskich Seniorów

Kolejny miesiąc za nami, a z nim nowe doświadczenia i przebyte spotkania.

Aktywnie dbaliśmy o swoją sprawność fizyczną nie tylko w trakcie ćwiczeń na siłowni, ale również podczas intensywnych spotkań z Panią Agnieszką, która wyciskała z nas „siódme poty” na macie. Piękna pogoda sprzyjała także wyjściom poza mury naszej siedziby z kijkami do nordic walkingu. Pokonywaliśmy kilometry podziwiając zmieniającą się przyrodę i infrastrukturę naszego pięknego miasta.

Jak zawsze dbała o nas także Pani Ula, która zaskakiwała nowymi tematami rozmów. Wspólne zastanawialiśmy się nad upływem czasy i sposobami na jego zatrzymanie – choćby tylko w pamięci. Dzieliliśmy się przemyśleniami na temat naszych wewnętrznych baterii, które jak się okazało, są całkiem nieźle naładowane. Dzieliliśmy się tkwiącą w nas dobrą energią. Pamiętaliśmy również o obchodach imienin naszych Seniorów, w czasie których nie zabrakło głośnego 100lat i mocy najlepszych życzeń. Podczas zajęć artystycznych zaprzyjaźniliśmy się z farbami i pędzlami, dzięki którym wiosna, wraz ze swymi barwami przeniosła się na szklane wazony.

Pełni energii wkraczamy w nowy miesiąc. Z zaciekawieniem oczekujemy na zapoznanie się z nowymi członkiniami naszego Klubu, które dołączą do nas już w czerwcu.