Aktualności

Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań organizowany przez portal edukacyjny www.dyktanda.pl

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale również nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!