Aktualności

Koncert dla pań z okazji Dnia Kobiet

W dzisiejsze, niedzielne popołudnie (12 marca br.), w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki, odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet pn. „Kobieta idealna”. W wydarzeniu udział wzięli m.in. burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk wraz z małżonką, zastępca burmistrza Aneta Poniatowska, skarbnik Gminy Anna Ruta, przewodnicząca Rady Miejskiej w Poniatowej Ewa Baranowska, dyrektor CKPiT Joanna Kawałek oraz zastępca dyrektora CKPiT Marzena Wójtowicz. Frekwencja dopisała, podobnie jak i dobry humor, a to za sprawą występu kabaretowego zaprezentowanego przez aktorów Teatru „Fajna Ferajna”, obfitującego w skecze i satyryczne scenki z „damsko-męskiego życia wzięte”. Były również ciepłe życzenia złożone przez pana Burmistrza oraz wręczenie kwiatów wszystkim obecnym na Sali ArtCafe Klubowa, Paniom. Do życzeń dołączył również członek Zarządu Powiatu w Opolu Lubelskim Michał Kramek.

Dzięki koncertowi Zespołu Vocal, uczestnicy spotkania włączyli się do wspólnego śpiewania znanych piosenek poświęconych tematyce „płci pięknej”. Jeden z utworów wykonał z zespołem również pan Burmistrz, którego występ otrzymał gromkie brawa i wiele słów uznania. Uroczystość zakończył występ solistki Julii Zburzyńskiej, która pięknym głosem i repertuarem, utrzymanym w tematyce „kobiecej” wprowadziła uczestniczących w spotkaniu, w liryczny nastrój.

Dzisiejsze wydarzenie zamknęło „Babski tydzień”, czyli cykl spotkań i warsztatów, przygotowanych przez CKPiT z myślą o wszystkich mieszkankach naszej gminy.