Aktualności

III SPOTKANIE WIGILIJNE W CKPIT W PONIATOWEJ

W piątek, 21 grudnia 2018 r. w Centrum Kultury Promocji i Turystyki już po raz 3 odbyła się Wigilia Miasta. Spotkanie rozpoczęto modlitwą, celebrowaną przez Ks. Wikariusza Łukasza Protasiewicza. Następnie Burmistrz Poniatowej, Pan Paweł Karczmarczyk złożył wszystkim ciepłe życzenia bożonarodzeniowe: spokojnych, pogodnych świąt, pełnych nadziei, miłości i Błogosławieństwa Bożego.

 

Emocjonującym spektaklem pt. „Gość oczekiwany” w wykonaniu grupy teatralnej działającej przy CKPiT, aktorzy wprowadzili widzów w świąteczną zadumę, skłaniając do refleksji nad tym co w życiu najważniejsze. Dodatkowo młodzi wokaliści zaprezentowali piękne kolędy i pastorałki. Zgodnie z tradycją, zebrani mieli okazję złożyć sobie życzenia oraz podzielić się opłatkiem. Tegorocznej Wigilii Miasta towarzyszyło wiele wzruszeń oraz życzliwości.

 
Serdecznie dziękujemy restauracjom oraz pracownikom Centrum Kultury Promocji i Turystyki za przygotowanie wigilijnych potraw. Dziękujemy organizatorom za trud, który włożyli w przygotowanie tego jakże wyjątkowego wieczoru, który wprowadził mieszkańców w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.