Aktualności

Festyn szkolny w Dąbrowie Wronowskiej

Mimo przekonania, że nie zdążymy zrealizować naszych planów, okazało się jednak, że jest inaczej i wszystko ułożyło się bardzo dobrze. W niedzielę, 11.06.2017 r., kiedy odbywał się nasz festyn, nawet pogoda dopisała, więc namioty tym razem chroniły przed słońcem, nie przed deszczem. Byliśmy bardzo zadowoleni, że odwiedzili nas przedstawiciele władz Gminy: Pan Burmistrz Zygmunt Wyroślak, Pani Burmistrz Krystyna Sołdek, Pani Skarbnik  Anna Ruta,  Pani Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu do spraw Obsługi Oświaty – Anna Gogół, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej – Eugeniusz Chyła, Pani Przewodnicząca Rady Miejskiej – Bożena Szwed, Pani Radna – Joanna Mazur i Pan Radny – Seweryn Świątek. Cieszyliśmy się też  z licznej obecności rodziców, absolwentów naszej szkoły i uczniów.

Po mszy, którą rozpoczęliśmy uroczystość, i po wystąpieniu Gości, odbyły się występy dzieci, prezentujących fragmenty swoich osiągnięć artystycznych. Oprócz tego, jak zawsze dużą popularnością cieszyło się pyszne ciasto i wyroby garmażeryjne, serwowane przez rodziców. Loteria, „Tajemnicze prezenty” ze srebrną zawartością, przejażdżki na kucyku czy bryczką z kucykami to oprócz dmuchanych zamków ciekawa propozycja rozrywki dla dzieci. Bardzo spodobała im się również szansa malowania wraku samochodu, który efektownie podpalony, został popisowo ugaszony przez zaprzyjaźniony oddział OSP. Morze piany bardzo kusiło najmłodszych, rodzice jednak czuwali, by nie doszło do zbyt bliskiego kontaktu.

Nasze szkolne święto nie przebiegałoby tak radośnie, gdyby nie hojność sponsorów, którym chcemy za to bardzo serdecznie podziękować. Są to przede wszystkim: Państwo Hysowie, Państwo Walczykowie, Państwo Wieczorkowie, Pan Lech Hulak, Ferma Drobiu „Słowik” s. c, Sklep „Progis”, Sklep Zabawkowo-papierniczy Państwa Baranów, „Max Elektro” Pana Grzegorza Wosika, Apteka „Eskulap” i  Sklep spożywczy Pani Doroty Czajki z Dąbrowy Wronowskiej.

Dziękujemy za serce i wspaniały gest! Bez Państwa wsparcia nie udałoby się nam osiągnąć tak wiele! Dziękujemy również wspaniałym rodzicom naszych uczniów, których praca i zaangażowanie to podstawa naszego szkolnego istnienia. DZIĘKUJEMY!