27-11-2017|

Europejskie Dni Pracodawców w Poniatowej

W piątek, 24 listopada 2017 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Poniatowej odbyły się Europejskie Dni Pracodawców. Było to wydarzenie rekrutacyjne skupiające poszukujących pracy i pracodawców, przygotowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim.

W spotkaniu wzięły udział zainteresowane osoby poszukujące pracy, Burmistrz Poniatowej, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Pracownicy Urzędu Pracy oraz przedstawiciele firm Polifolia Sp. z o. o., Orzeł S.A., Wentworth Tech Sp. z o. o.

W trakcie spotkania pracodawcy zaprezentowali główne profile prowadzonej działalności, aktualne wolne stanowiska pracy, warunki socjalne dla pracowników, możliwości zarobkowania, wzrostu wynagrodzeń i awansu zawodowego, a także specyfikę produkcji i produkt finalny.

Osoby szukające pracy mogły znaleźć nie tylko oferty zatrudnienia, lecz również uzyskać praktyczne informacje i porady od doradców klienta zatrudnionych w PUP.

Obecnie prowadzone są nabory na wolne stanowiska w firmach działających w Strefie Przemysłowej w Poniatowej. Zachęcamy do zapoznania się, bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i aplikowania!

Firma Orzeł S.A poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Automatyk
  2. Mechanik
  3. Pracownik magazynu
  4. Pracownik produkcyjny

Firma oferuje możliwość dokształcenia pracowników we własnym zakresie oraz ciekawą ścieżkę rozwoju.

Firma Polifolia Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Pracownik termoformowania – wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe mile widziane;
  2. Pracownik magazynu – wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, uprawnienia na wózki widłowe min. 6 m-cy;
  3. Pracownik produkcyjny – wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe mile widziane; mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Firma Wentworth Tech Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Konstruktor – projektowanie i konstrukcja 2D/3D za pośrednictwem programu CAD (SolidWorks).  Wymagania: preferowane wykształcenie techniczne, mile widziane doświadczenie w projektowaniu w środowisku CAD, znajomość j. angielskiego z poziomem podstawowym będzie dodatkowym atutem
  1. Operator maszyn CNC – obróbka skrawaniem, frezarki, tokarki, szlifierki. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub techniczne, znajomość podstaw rysunku technicznego, mile widziana praktyka zawodowa.

Firma Wentworth Tech stale poszukuje osób z wykształceniem technicznym, zaangażowanych, dyspozycyjnych, chętnych do rozwoju kariery zawodowej.