Aktualności

Dzień Kobiet w Poniatowej

Dzień Kobiet to międzynarodowe święto obchodzone corocznie 8 marca, jako wyraz szacunku i hołdu dla wszystkich kobiet, które pełnią szczególną rolę w życiu społecznym.

W Poniatowej z okazji tego szczególnego święta Ośrodek Sportu i Rekreacji 10 marca 2017 r.  przygotował, trwający blisko 2 godziny Maraton Aqua Fitness. Każda z uczestniczących w nim Pań, przy wejściu otrzymała zestaw startowy oraz numerek wejściowy. Podczas imprezy można było skorzystać z sauny lub specjalnie przygotowanego stoiska z kosmetykami. Zajęcia z zakresu Aqua Dance i Aqua Power poprowadzili Mariusz Pietroń i Agnieszka Kida. W trakcie Maratonu, spośród rozdanych numerków rozlosowano ciekawe nagrody i fanty.

Dodatkową atrakcją tego dnia było otwarcie nowego Barku. Po intensywnym wysiłku Panie mogły usiąść przy stoliku, wypić aromatyczną kawę, herbatę, zjeść sałatkę, kawałek domowego ciasta, wypić świeżo wyciskany sok lub shake. Tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w piątkowym wydarzeniu zapraszamy do barku codziennie w godzinach 13:00-21:00. Najbardziej wygłodniali, oprócz zdrowej żywności będą mogli kupić frytki, hamburgery z mięsa wołowego pieczonego na miejscu.

Święto kobiet kontynuowane było w niedzielę 12 marca. Centrum Kultury Promocji i Turystyki, wypełniło się po brzegi mieszkankami Gminy Poniatowa. Wszystko to za sprawą organizowanego w tym dniu otwartego koncertu solistów i Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą Pana Jarosława Mielko. Uroczystość w tym wyjątkowym dniu rozpoczęli mężczyźni. Pan Burmistrz Zygmunt Wyroślak wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Panem Eugeniuszem Chyłą złożyli życzenia zgromadzonym, a następnie każda z Pań otrzymała podarunek w postaci pięknego tulipana.

Oficjalny Dzień Kobiet już za nami. Jeszcze raz wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia; uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń oraz żeby Dzień Kobiet trwał przez cały rok!