Aktualności

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Po raz piąty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Kurs w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie zostaną rozlosowane nagrody. W działaniu mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2009 –2017.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:
1. Zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej https://prewencja.krus.gov.pl/ i rozwiązać test końcowy (Uwaga! Dane uczestnika należy wpisać przed rozpoczęciem realizowania szkolenia).
2. Pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy.
3. Przesłać do 6 listopada 2023 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e‑learningowy dla dzieci”.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp@krus.gov.pl

Pliki do pobrania: