Aktualności

Ankieta do projektu pn. „Masz pomysł – działaj”

Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej rozpoczyna realizację projektu „Masz pomysł – działaj” , który uzyskał dofinansowanie Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021. Zwracamy z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb i potencjału kulturowego społeczności gminy Poniatowa, w formie elektronicznej lub papierowej.

  • Ankieta w formie elektronicznej dostępna jest pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRZ638gtqUipuol5srDvZ7qNB0hdR-l1MZYQEvfEYn9e_CSw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
  • Ankieta w formie papierowej dostępna jest w CKPiT (ul. Fabryczna 1)

Na wypełnione ankiety czekamy do 10 maja 2021.

Dzięki ankietom będziemy mogli stworzyć diagnozę zasobów i potencjału społeczno-kulturalnego mieszkańców Gminy Poniatowa  oraz dowiedzieć m.in. co mieszkańcy sądzą o ofercie CKPiT, jak spędzają czas i  jakie mają pomysły na zmiany. Kolejnym etapem realizacji projektu będzie konkurs na oddolne inicjatywy mieszkańców, który ogłosimy w maju. Najlepsze z pomysłów zostaną zrealizowane.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021”.