Aktualności

Pożegnanie Ósmoklasistów w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej

W dn. 24 czerwca 2022 r. w auli w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniów klas VIII.

W pożegnaniu Ósmoklasistów, oprócz młodzieży, rodziców, Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców, udział wzięli zaproszeni goście min. burmistrz Poniatowej Paweł Karczmarczyk, zastępca burmistrza Aneta Poniatowska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Poniatowej Ewa Baranowska, Prezes Zarządu firmy Pawtrans Holding Katarzyna Pyda, proboszcz Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej ks. Piotr Petryk oraz przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Krupa.  

Podczas apelu kończącego rok szkolny 2021/2022, jednocześnie będącego pożegnaniem uczniów ósmych klas w szkole, popłynęło wiele ciepłych słów od gości, dyrekcji, nauczycieli, kolegów. Wręczone zostały statuetki „Stefanki 2022”, nagrody, za osiągnięcia w nauce, podziękowania i gratulacje laureatom konkursów i olimpiad.

Drodzy Absolwenci!

Odchodzicie w szeroki świat, a przed Wami dalsze etapy edukacji i rozwoju osobistego, które będą wyzwaniem, ale mamy nadzieję i wielką przyjemnością.

Życzymy Wam, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy.

Wszystkiego dobrego i niech wakacje przyniosą Wam zasłużony odpoczynek oraz niech upływają radośnie, twórczo i ciekawie w towarzystwie przyjaciół i bliskich!